Вівторок, 28.03.2017, 10:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Обдаровані діти


Обдаровані діти нашої школи

Шеслєр Валерія Дмитрівна (2004 року народження)

Відмінниця навчання
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика (ІІІ місце —2013 рік)
Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка (ІІІ місце —2015 р.)
Активна учасниця художньої самодіяльностіі
Сапунов Ігор Юрійович (2003 року народження)

Відмінник навчання
Районні олімпіади:
— з української мови та літератури;
— з фізики, математики.
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика (ІІІ місце —2015 рік)

Янко Ірина Миколаївна (2001 р.н.)

Районні олімпіади:
— з географії (ІІІ місце — 2015 р.);
— з історії, математики.
Учасниця районного етапу Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика
Активна учасниця художньої самодіяльності

Олійник Євгенія Костянтинівна (2000 р.н.)
Районні олімпіади:
— з української мови та літератури (ІІ місце — 2012 р., ІІІ місце — 2013, 2015 роки);
— з російської мови та літератури (ІІ місце — 2014, 2015 роки);
— з англійської мови (ІІ місце — 2013 р., ІІІ місце – 2015 рік)
— з історії, географії.
Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка (ІІ місце – 2012 р.)
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика (ІІІ місце — 2011, 2012 , 2015 роки)
Активна учасниця художньої самодіяльності

Северін Костянтин Вячеславович (1999 р.н.)
Відмінник навчання
— з української мови та літератури (І місце — 2011 р., ІІ місце — 2012 р.);
— з географії (І місце — 2011 р.); з історії (І місце — 2012 р.);
— з математики (ІІ місце — 2010 р., ІІІ місце – 2013 рік, ІІІ місце — 2014 рік);
— з фізики (І місце — 2011 р., ІІІ місце — 2014 рік, ІІ місце – 2015 рік);
— з англійської мови, хімії, біології, астрономії, історії, правознавства.
Районний етап обласного конкурсу з креслення (ІІ місце – 2014 рік)
Учасник районного етапу конкурсу «Посміхнемось щиро Вишні»
Учасник конкурсу читців «Тарасовими шляхами»

Бибик Владислав Сергійович (1999 р.н )
Відмінник навчання
Переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у м. Хмельницькому ( І місце — 2015 рік )
Обласні олімпіади:
— з української мови та літератури (ІІ місце — 2014 рік, І місце — 2015 рік )
— з історії (ІІІ місце — 2013 рік, ІІ місце — 2015 рік )
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт (секція всесвітньої історії) ( ІІІ місце - 2015 рік).
Районні олімпіади:
— з укр. мови та літератури (І місце — 2011, 2013, 2014, 2015 роки, ІІ місце — 2012 р.);
— з історії (І місце — 2012, 2013, 2014, 2015 роки);
— з англійської мови (ІІІ місце —2015 рік);
— з географії (І місце — 2011 р.);
— з математики (ІІ місце — 2010 р.);
— з фізики (І місце — 2011 р.)
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика (ІІ місце — 2012 р., І місце — 2010, 2013, 2014, 2015 роки)
Районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт (секція всесвітньої історії) ( І місце - 2013, 2014 , 2015 роки).
Активний учасник художньої самодіяльності.

Янко Ольга Сергіївна (1999 р.н.)
Відмінниця навчання
Обласні олімпіади:
— з біології (ІІІ місце - 2015 р.)
— з географії;.
Районні олімпіади:
— з російської мови та літератури (ІІ місце – 2013 р, ІІІ місце – 2014, 2015 роки)
— з географії (І місце — 2014 рік, ІІ місце — 2013, 2015 роки);
— з біології (ІІ місце — 2012 р., І місце — 2014, 2015 роки);
— з математики (ІІІ місце — 2014 рік);
— з хімії (ІІ місце — 2014 рік, ІІІ – 2015 рік);
— з англійської мови (ІІІ місце — 2014 рік);
— з фізики, правознавства.
Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка (ІІ місце – 2011 р., І місце — 2014 рік.)
Районний етап обласного конкурсу з креслення (І місце – 2014 рік)
Активна учасниця художньої самодіяльності

Яценко Дмитро Олексійович (1998 р.н.)
Президент шкільного парламенту
Районні олімпіади:
— з трудового навчання (І місце — 2012 р., ІІІ місце – 2014, 2015 роки.)
— з інформаційних технологій ( ІІІ місце – 2015 рік.)
— з інформатики, фізики, астрономії.
Активний учасник художньої самодіяльності


Переглядів: Счетчик посещений Counter.CO.KZ

Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017