П`ятниця, 23.06.2017, 19:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Nicolaj

Випуски 1952-1961 років



Випуск 1960 — 1961 н. р.

Випуск 1960 — 1961 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Рукас Віктор Михайлович
2.Рукас Надія Петрівна
3.Єфремцева Надія Іванівна
4.Швідь Лідія Йосипівна
5.Діхтенко Анатолій Іванович
6.Шпортько Віра Григорівна
7.Шерстюк Микола Олександрович
8.Хорошун Михайло Іванович
9.Крикун Степан Михайлович
10.Мороз Лідія Іванівна
11.Свириденко Надія Іванівна
12.П’ятак Ніна Василівна
13.Іщенко Микола Миколайович
14.Божинська Тамара Степанівна
15.Вусик Таїса Іванівна


Випуск 1959 — 1960 н. р.

Випуск 1959 — 1960 н. р., 7 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Рукас Надія Петрівна


Випуск 1957 — 1958 н. р.

Випуск 1957 — 1958 н. р., 7 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Губіна Любов П.
2.Колодочка Катерина М.
3.Лебідь Віктор Олексійович
4.Курило Надія Григорівна
5.Курило Ганна Сергіївна
6.Козьянов Володимир Володимиров.
7.Ганжа Ганна Петрівна
8.Сизий Іван Іванович
9.Курило Любов Василівна
10.Корнієнко Олександр Петрович


Випуск 1956 — 1957 н. р.



Випуск 1956— 1957 н. р., 7 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Рукас Ірина Петрівна
2.Поставна Олександра Пан.
3.Курило Лариса Степанівна
4.Мушуріна Любов Іванівна
5.Бридун Ганна Степанівна
6.Курило Тихін Сергійович


Випуск 1955 — 1956 н. р.



Колишні випускники 1956 року

Випуск 1955 — 1956 н. р., 7 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Крайник Галина Хомівна
2.Молодецький Микола Пилипович
3.Бондур Олександр Іванович
4.Дашко Володимир Павлович
5.Колодочка Поліна Миколаївна
6.Сердюк Віра Іванівна
7.Рукас Ганна Сергіївна
8.Молодецька Катерина Федорівна
9.Єфремцева Валентина Іванівна
10.Поставна Катерина Данилівна
11.Китайгора Надія Володимирівна
12.Луна Віра Яківна
13.Лебідь Лідія Олексіївна
14.Ганжа Олександр Григорович
15.Гудзенко Олександр Никифорович
16.Забіяка Олександра Юхимівна
17.Крикун Анатолій Павлович
18.Китайгора Марія Несторівна
19.Янко Ганна Яківна
20.Курило Надія Петрівна
21.Колодочка Олександра Якимівна
22.Ганжа Григорій Кирилович
23.Білаєнко Настасія Данилівна
24.Хрипко Микола Дмитрович
25.Рукас Валентина Харитонівна
26.Корнієнко Ганна Петрівна
27.Курило Степан Васильович


Випуск 1954 — 1955 н. р.

Випуск 1954 — 1955 н. р., 7 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Бойко Іван Васильович
2.Баля Роза Дмитрівна
3.Баля Віктор Пилипович
4.Баля Олександра Пилипівна
5.Божинська Валентина П.
6.Вісич Микола Панасович
7.Ганжа Ганна Петрівна
8.Забіяка Михайло Мос.
9.Колодочка Неоніла Іванівна
10.Колодочка Таісія Іванівна
11.Колодочка Василь Григорович
12.Коркішко Василь Ілліч
13.Корнієнко Григорій Пилипович
14.Курило Олександр Григорович
15.Мороз Віталій Дмитрович
16.Поставна Ганна Кузьмівна
17.П’ятак Лідія Ігорівна
18.Рукас Василь Володимирович
19.Рукас Яків Андрійович
20.Реп’ях Лідія Андріївна
21.Свириденко Ніна Іванівна
22.Соколик Галина Петрівна
23.Янко Лідія Іванівна
24.П’ятак Михайло Ігорович


Випуск 1953 — 1954 н. р.

Випуск 1953 — 1954 н. р., 7 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Алімов Анатолій Степанович
2.Бегма Олександр Васильович
3.Вісич Лідія ЮхимівнаПохвальна грамота
4.Вусик Михайло Іванович
5.Голота Тамара СеменівнаПохвальна грамота
6.Голота Олексій Максимович
7.Гак Ніна Олексіївна
8.Губіна Алла Павлівна
9.Ганжа Микола Павлович
10.Зубашич Григорій Іванович
11.Китайгора Галина Володимирівна
12.Коба Олександр Семенович
13.Коба Раїса Семенівна
14.Колодочка Алла Семенівна
15.Колодочка Володимир Іванович
16.Коркішко Олександр Федорович
17.Курило Василь Васильович
18.Крикун Ганна Михайлівна
19.Колодочка Ніна Павлівна
20.Лебединська Лідія Борисівна
21.Лебединська Олена Борисівна
22.Марусич Віра Яківна
23.Олійник Тамара МиколаївнаПохвальна грамота
24.Омельченко Віра Іванівна
25.Омельченко Станіслав
26.Передерій Іван Анатолійович
27.Поставний Анатолій Мар.
28.Рукас Ганна ЯківнаПохвальна грамота
29.Рукас Віра ОмелянівнаПохвальна грамота
30.Рукас Лідія Іванівна
31.Рукас Ганна Кузьмівна
32.Семиволос Станіслав Ф.
33.Світлична Ніна Юхимівна
34.Солодовник Анатолій Олександрович
35.Ткач Любов Іванівна
36.Янко Олександра ПавлівнаПохвальна грамота


Випуск 1952 — 1953 н. р.

Випуск 1952 — 1953 н. р., 7 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Білаєнко Василь Іванович
2.Вісич Віктор Юхимович
3.Голота Ганна Юхимівна
4.Ганжа Ніна Петрівна
5.Гудзенко Дарія Никифорівна
6.Дашко Микола Павлович
7.Джулік Надія Іванівна
8.Колодочка Віра Миколаївна
9.Колодочка Михайло Якимович
10.Коркішко Анатолій Ількович
11.Китайгора Віра Володимирівна
12.Курило Дмитро Васильович
13.Курило Ганна Григорівна
14.Курило Катерина Петрівна
15.Поставна Ніна Панасівна
16.Луна Олександр Іванович
17.Луненко Григорій Іванович
18.Марусич Олександр Якович
19.Рукас Володимир Якимович
20.Рукас Любов Архипівна
21.Рукас Ніна Дмитрівна
22.Рукас Микола Григорович
23.Рукас Явдоха Юхимівна
24.Рудяга Тетяна Федорівна
25.Соболь Любов Петрівна
26.Сиза Катерина Іванівна
27.Ткач Віра Іванівна
28.Хрипко Віктор Михайлович
29.Чупіс Настя Олексіївна
30.Шерстюк Марія ЗахарівнаПохвальна грамота
31.Шкурупій Надія Григорівна
32.Янко Іван Степанович


Випуск 1951 — 1952 н. р.

Випуск 1951 — 1952 н. р., 7 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Богатир Серафима Григорівна
2.Бегма Леонід Іванович
3.Бегма Іван Васильович
4.Бойко Олександр Васильович
5.Бойко Лідія Василівна
6.Божинський Віталій Іванович
7.Божинський Михайло Федорович
8.Білокінь Володимир Антонович
9.Вісич Іван Михайлович
10.Вісич Олександр Олександрович
11.Вісич Єретик Андрійович
12.Ганжа Віра Петрівна
13.Ганжа Ніна Григорівна
14.Губіна Валентина ПавлівнаПохвальна грамота
15.Дац Володимир Лук’янович
16.Дашко Олександр Павлович
17.Діхтенко Яків Іванович
18.Іщенко Ганна Андріївна
19.Колодочка Іван Іванович
20.Курило Іван Іванович
21.Крикун Андрій Кузьмич
22.Крикун Олександр Іванович
23.Молодецький Степан Пилипович
24.Передирій Ганна Федорівна
25.П’ятенко Ганна Павлівна
26.П’ятак Віра Трохимівна
27.Рукас Тетяна ОмелянівнаПохвальна грамота
28.Рукас Лариса ФедосіївнаПохвальна грамота
29.Рукас Степан Григорович
30.Рудяга Любов Федорівна
31.Сердюк Дмитро Іванович
32.Соколик Любов Петрівна
33.Солодовник Анатолій Якович
34.Федій Анатолій Іванович
35.Шатова Ольга Борисівна
36.Чупіс Віра Кирилівна
37.Янко Надія Степанівна

Переглядів: Счетчик посещений Counter.CO.KZ
Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017