Субота, 29.04.2017, 07:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Випуски 1972-81 рр.



Випуск 1980-1981 н. р.


Випуск 1980-1981 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Герасименко Наталія Вячеславівна
2.Діхтенко Іван Якович
3.Курило Олександр Тихонович
4.Курило Галина Олександрівна
5.Мороз Світлана ВасилівнаПохвальна грамота
6.Нагайник Лідія ГригорівнаПохвальна грамота
7.Рукас Людмила Олександрівна
8.Свириденко Зоя Іванівна
9.Юмік Ріта АртурівнаПохвальна грамота


Випуск 1979-1980 н. р.



Випуск 1979-1980 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Білаєнко Микола Григорович
2.Божинський Дмитро Віталійович
3.Божинський Костянтин Андрійович
4.Ганжа Олександр Григорович
5.Голота Степан Олексійович
6.Косяк Інна Володимирівна
7.Рукас Михайло Олексійович
8.Рукас Олександр Вікторович
9.Левкович Сергій Олександрович
10.Супрун Володимир ДмитровичПохвальна грамота
11.Юрчак Галина Михайлівна


Випуск 1978-1979 н. р.



Випуск 1978-1979 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Ганжа Володимир Іванович
2.Ганжа Михайло Олексійович
3.Довбня Світлана Анатоліївна
4.Іщенко Ірина Іванівна
5.Крикун Ніна ЯківнаПохвальна грамота
6.Левкович Тетяна Олександрівна
7.Луненко Олександр Григорович
8.Макаренко Любов Іванівна
9.Рукас Поліна ІванівнаПохвальна грамота
10.Солодовник Ніна Михайлівна
11.Янко Наталія Олексіївна


Випуск 1977-1978 н. р.



Випуск 1977-1978 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Банченко Сергій Вікторович
2.Бігдан Сергій Іванович
3.Божинська Ніна Павлівна
4.Голота Віктор Михайлович
5.Забіяка Таміла Вікторівна
6.Кибкало Микола Іванович
7.Крикун Тетяна Іванівна
8.Курило Володимир Іванович
9.Курило Юрій Миколайович
10.Луненко Олена Григорівна
11.Передирій Клавдія Миколаївна
12.Поставна Ірина Олександрівна
13.Рукас Лідія Олексіївна
14.Свириденко Михайло Іванович
15.Сердюк Алла Петрівна
16.Чуприна Майя Володимирівна
17.Янко Галина Іванівна


Випуск 1976-1977 н. р.



Випуск 1976-1977 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Ганжа Олександр Миколайович
2.Іщенко Валерій Андрійович
3.Козьянов Юрій Володимирович
4.Колодочка Анатолій Васильович
5.Колодочка Віктор Сергійович
6.Косяк Лариса ВолодимирівнаПохвальна грамота
7.Крикун Ірина Михайлівна
8.Курило Олександр Степанович
9.Рукас Наталія Олександрівна
10.Солодовник Василь Павлович
11.Юрчак Ірина Михайлівна


Випуск 1975-1976 н. р.



Випуск 1975-1976 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Ганжа Валентина Михайлівна
2.Гулак Ганна Михайлівна
3.Гріненко Людмила Станіславівна
4.Дудка Ніна ОлексіївнаПохвальна грамота
5.Печонкін Олександр Архипович
6.Полонський Володимир Борисович
7.Поставна Любов ІванівнаПохвальна грамота
8.Коркішко Василь Анатолійович
9.Рукас Анатолій Вікторович
10.Рукас Віктор Олексійович
11.Рукас Віра Іванівна
12.Хоменко Валентина Олександрівна
13.Середа Світлана Ггригорівна
14.Чупіс Сергій Іванович
15.Щербина Сергій Романович

Випуск 1974-1975 н. р.



Випуск 1974-1975 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Любов Миколаївна
2.Баля Микола Васильович
3.Божинська Надія Олександрівна
4.Божинський Анатолій Андрійович
5.Божинський Михайло Іванович
6.Божинський Юрій Олександрович
7.Колодочка Людмила МихайлівнаПохвальна грамота
8.Макаренко Леонід Іванович
9.Парфененко Михайло Олекс.
10.Рукас Григорій Олександрович
11.Рукас Микола Олексійович
12.Супрун Надія ДмитрівнаПохвальна грамота


Випуск 1973-1974 н. р.



Випуск 1973-1974 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Михайло Андрійович
2.Баля Олександр Іванович
3.Баля Олександр Пантелеймонович
4.Бридун Надія ІванівнаПохвальна грамота
5.Ганжа Валентина МиколаївнаПохвальна грамота
6.Ганжа Василь Іванович
7.Ганжа Віра Миколаївна
8.Ганжа Любов Іванівна
9.Ганжа Ніна Левківна
10.Гулак Володимир Михайлович
11.Деркач Микола Сергійович
12.Іщенко Сергій Іванович
13.Колодочка Любов Іванівна
14.Колодяжна Ганна МиколаївнаПохвальна грамота
15.Крикун Григорій Іванович
16.Курило Сергій Іванович
17.Курило Сергій Олександрович
18.Миколаєнко Наталія Антонівна
19.Нагайник Катерина ГригорівнаПохвальна грамота
20.Солодовник Григорій Михайлович


Випуск 1972-1973 н. р.



Випуск 1972-1973 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Божинська Зоя АндріївнаПохвальна грамота
2.Божинська Тетяна Павлівна
3.Забіяка Людмила ВікторівнаПохвальна грамота
4.Грицюк Тамара ПетрівнаПохвальна грамота
5.Іщенко Лідія Яківна
6.Касяненко Катерина Василівна
7.Колодочка Василь Якович
8.Крикун Валентина Михайлівна
9.Крикун Катерина Яківна
10.Курило Наталія Тихонівна
11.Курило Олександр Якович
12.Посавний Олександр Григорович
13.П’ятенко Наталія Іванівна
14.Рукас Володимир Олександрович
15.Рукас Катерина Петрівна
16.Рукас Олександр Васильович
17.Свириденко Василь Павлович
18.Сердюк Любов Петрівна
19.Шаповалов Анатолій Сергійович


Випуск 1971-1972 н. р.


Випуск 1971-1972 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Валентина Василівна
2.Божинська Лідія Іванівна
3.Ганжа Тетяна Миколаївна
4.Корнієнко Анатолій Іванович
5.Курило Надія Олександрівна
6.Півторипавло Василь Тарасович
7.Поставна Надія Архипівна
8.Рукас Микола Михайлович
9.Тикул Микола Миколайович
10.Токар Михайло Іванович
11.Солодовник Тетяна Павлівна

Переглядів: Счетчик посещений Counter.CO.KZ
Пошук
Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017