Середа, 13.12.2017, 01:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Випуски 1982-91 рр.



Випуск 1990-1991 н. р.


Випуск 1990-1991 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Донцова Ольга Вікторівна
2.Крикун Анатолій Степанович
3.Колодяжна Світлана Миколаївна
4.Рукас Олександра Василівна
5.Рукас Ніна Миколаївна
6.Янко Валентина Іванівна
7.Янко Галина Олексіївна
8.Янко Сергій Васильович

Випуск 1990-1991 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Іщенко Лариса Леонідівна
2.Кулик Олександр Васильович
3.Курило Антонівна Яківна
4.Мокляк Людмила ДмитрівнаСвідоцтво з відзнакою
5.П’ятенко Олександр Юрійович
6.Поставна Олена Олексіївна
7.Шерстюк Сергій Миколайович
8.Чередов Валерій Валерійович
9.Янко Микола Васильович


Випуск 1989-1990 н. р.



Останні піонери

Випуск 1989-1990 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Володимир Васильович
2.Вісич Олена АнатоліївнаСвідоцтво з відзнакою
3.Вісич Тетяна Анатоліївна
4.Вертій Володимир Васильович
5.Гергель Іван Іванович
6.Ганжа Олександр Володимирович
7.Іщенко Любов Миколаївна
8.Колодочка Віталій Миколайович
9.Овчаренко Наталія Степанівна
10.Овчаренко Оксана Юріївна
11.Рукас Олександр Михайлович
12,Ширінкіна Наталія Сергіївна


Випуск 1988-1989 н. р.



У початкових класах

Випуск 1988-1989 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Головня Валентина Вадимівна
2.Дашко Роман МиколайовичСвідоцтво з відзнакою
3.Колодяжна Світлана Миколаївна
4.Крикун Анатолій Степанович
5.Рукас Ніна Миколаївна
6.Рукас Олександра Василівна
7.Світличний Анатолій Григорович
8.Сулацькова Галина Геннадіївна
9.Янко Валентина Іванівна
10.Янко Галина Олексіївна
11.Янко Сергій Васильович


Випуск 1987-1988 н. р.



У 7 класі

Випуск 1987-1988 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Капустян Світлана Леонідівна
2.Крикун Олександр Володимирович
3.Терпугова Олена Володимирівна
4.Хрипко Євгеній Миколайович
5.Юрчак Андрій Михайлович
6.Юрчак Руслан Михайлович
7.Яценко Руслан Андрійович
8.Донцова Ольга Вікторівна


Випуск 1986-1987 н. р.



Випуск 1986-1987 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Вісич Інна Михайлівна
2.Голота Надія Олексіївна
3.Дем’яненко Оксана Григорівна
4.Поставна Ольга Олексіївна


Випуск 1985-1986 н. р.



Випуск 1985-1986 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Бондаренко Олег Миколайович
2.Дорошенко Алла Федорівна
3.Курило Валентин Васильович
4.Курило Ольга Олександрівна
5.Курило Юлія Яківна
6.Шерстюк Лариса Миколаївна
7.Ішбердіна Оксана Талгатівна


Випуск 1984-1985 н. р.



Випуск 1984-1985 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Ганжа Олександр Олександрович
2.Курило Алла ЯківнаПохвальна грамота
3.Курило Ольга Миколаївна
4.Діхтенко Володимир Якович
5.Іщенко Олександр Якович
6.Рукас Людмила Миколаївна
7.Рукас Олег Васильович
8.Сулімовська Вікторія Федорівна
9.Тевель Ірина Володимирівна
10.Юрчак Надія Михайлівна


Випуск 1983-1984 н. р.



Випуск 1983-1984 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Божинська Людмила Віталіївна
2.Данильченко Вікторія Василівна
3.Забіяка Лариса Вікторівна
4.Коломієць Любов Миколаївна
5.Кибкало Івана Іванович
6.Рукас Ірина Миколаївна
7.Рукас Анатолій Олександрович
8.Світличний Валерій Григорович
9.Хоменкова Клавдія ОлександрівнаПохвальна грамота
10.Щербина Таміла РоманівнаПохвальна грамота


Випуск 1982-1983 н. р.



Випуск 1982-1983 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Поставна Оксана Олексіївна
2.Марусич Людмила Олександрівна Похвальна грамота
3.Ганжа Сергій ОлександровичПохвальна грамота
4.Божинська Жанна АндріївнаПохвальна грамота
5.Курило Тетяна Іванівна
6.Поставна Людмила Архипівна
7.Парфененко Зінаїда Олександрівна
8.Левкович Георгій Олександрович


Випуск 1981-1982 н. р.



Випуск 1981-1982 н. р., 8 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Банченко Анатолій Вікторович
2.Ганжа Галина Михайлівна
3.Рукас Світлана Яківна
4.Рукас Володимир Васильович
5.Хрипко Світлана МиколаївнаПохвальна грамота
6.Травкіна Тетяна КостянтинівнаПохвальна грамота
7.Полонська Людмила БорисівнаПохвальна грамота
8.Коркішко Людмила АнатоліївнаПохвальна грамота
9.Баля Сергій Андрійович

Переглядів: Счетчик посещений Counter.CO.KZ
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017