Субота, 19.08.2017, 13:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Випуски 1992-2001 рр.



Випуск 2000-2001 н. р.



Випуск 2000-2001 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Богомазов Олександр Вікторович
2.Божинська Надія Василівна
3.Бойко Віктор Сергійович
4.Бондаренко Олександр Вікторович
5.Валькова Юлія ВолодимирівнаСрібна медаль
6.Вусик Олексій Сергійович
7.Гапонько Віталій Миколайович
8.Деркач Сергій Сергійович
9.Єгоров Олександр Олександрович
10.Завора Лариса Петрівна
11.Лісіна Оксана Сергіївна
12.Немченко Станіслав Борисович
13.Олійник Наталія Яківна
14.Пасько Юлія Юріївна
15.Поставний Станіслав Володимирович
16.Рукас Ольга Михайлівна
17.Солодовник Віталій Вікторович
18.Степаненко Віталій Віталійович
19.Шапранов Юрій Олексійович
20.Щербина Станіслав Сергійович

Випуск 2000-2001 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Вікторія Миколаївна
2.Банченко Артем Сергійович
3.Божинська Неля Михайлівна
4.Вісич Юлія Віталіївна
5.Вусик Максим Олександрович
6.Горобець Сергій Вікторович
7.Гребенчук Аліна Станіславівна
8.Матіюк Андрій Миколайович
9.Підтоптаний Тарас АнатолійовичСвідоцтво з відзнакою
10.Рукас Олександр Вікторович
11.Ситник Ігор Миколайович
12.Чупіс Олексій Сергійович


Випуск 1999-2000 н. р.



Випуск 1999-2000 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Лілія Юріївна
2.Баля Станіслав Юрійович
3.Божинська Інна МихайлівнаСрібна медаль
4.Бортко Оксана Анатоліївна
5.Вовнянко Ілля Миколайович
6.Гарах Ірина Сергіївна
7.Гончарук Наталія Олександрівна
8.Давтян Тетяна Саргисівна
9.Делія Ірина Валеріївна
10.Долина Євгенія Миколаївна
11.Коба Марина Олександрівна
12.Коба Юлія Олександрівна
13.Колодочка Юлія Миколаївна
14.Колодяжний Сергій Юрійович
15.Ладига Олександр Сергійович
16.Макренюк Наталія Олександрівна
17.Матіюк Оксана Миколаївна
18.Мороз Яніна Миколаївна
19.Павлик Наталія Василівна
20.Рой Наталія Миколаївна
21.Солодовник Віталій Григорович
22.Стеблюк Олександр Сергійович
23.Ющенко Катерина Анатоліївна
24.Яремченко Олена СергіївнаСрібна медаль

Випуск 1999-2000 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Вусик Олена Сергіївна
2.Горобець Олександр Вікторович
3.Колодочка Павло Васильович
4.Корнієнко Оксана Петрівна
5.Корсун Аліна Михайлівна
6.Литвинов Олександр Петрович
7.Нікіфоров Роман Олегович
8.Пасько Валерій Юрійович
9.Погрібняченко Євген Вікторович


Випуск 1998-1999 н. р.



Випуск 1998-1999 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Богиш Сергій В’ячеславович
2.Ганжа Ніна Олександрівна
3.Дем’яненко Лариса Григорівна
4.Загній Вадим Валентинович
5.Крестянкін Євгеній Олександрович
6.Лобур Олена Василівна
7.Підтоптаний Богдан АнатолійовичЗолота медаль
8.Рудь Володимир Валентинович
9.Степаненко Руслан Віталійович

Випуск 1998-1999 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Божинська Надія Василівна
2.Валькова Юлія ВолодимирівнаСвідоцтво з відзнакою
3.Вісич Оксана Олександрівна
4.Вусик Олексій Сергійович
5.Гапонько Віталій Миколайович
6.Деркач Сергій Сергійович
7.Завора Ірина Петрівна
8.Завора Лариса Петрівна
9.Олійник Наталія Яківна
10.Поставний Станіслав Володимирович
11.Рукас Ольга Михайлівна
12.Шапранов Юрій Олексійович
13.Ширінкіна Оксана Сергіївна
14.Щербина Станіслав Сергійович


Випуск 1997-1998 н. р.


Випуск 1997-1998 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Білокінь Наталія Валеріївна
2.Богиш Жанна В’ячеславівна
3.Ганжа Зоя Олександрівна
4.Іщенко Світлана Миколаївна
5.Максименко Олег Степанович
6.Можаєв Юрій Олександрович
7.Погрібняченко Юлія Вікторівна
8.Семиволос Наталія Вікторівна
9.Тищенко Віталій Миколайович
10.Щербинська Марія Олександрівна

Випуск 1997-1998 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Божинська Інна Михайлівна
2.Бортко Оксана Анатоліївна
3.Бондаренко Оксана Олександрівна
4.Вертій Ольга Василівна
5.Вовнянко Ілля Миколайович
6.Гарах Ірина Сергіївна
7.Гончарук Наталія Олександрівна
8.Долина Євгенія Миколаївна
9.Колодочка Юлія Миколаївна
10.Матіюк Оксана Миколаївна
11.Рой Наталія Миколаївна
12.Солодовник Віталій Григорович
13.Чупіс Ольга Сергіївна
14.Ющенко Катерина Анатоліївна


Випуск 1996-1997 н. р.



Випуск 1996-1997 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Агеєв Олександр Іванович
2.Долина Яніна Миколаївна
3.Дрига Олег Олексійович
4.Ющенко Юрій Анатолійович


Випуск 1996-1997 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Богиш Сергій В’ячеславович
2.Ганжа Ніна Олександрівна
3.Дем’яненко Лариса Григорівна
4.Загній Вадим Валентинович
5.Йосипенко Алла Сергіївна
6.Крестянкін Євгеній Олександрович
7.Лобур Олена Василівна
8.Підтоптаний Богдан АнатолійовичСвідоцтво з відзнакою
9.Семиволос Максим Вікторович
10.Семиволос Сергій Миколайович
11.Степаненко Руслан Віталійович


Випуск 1995-1996 н. р.



Випуск 1995-1996 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Микола Миколайович
2.Вісич Марина Михайлівна
3.Волошин Роман Григорович
4.Вусик Володимир Валерійович
5.Кулик Наталія Василівна
6.Кутенко Яніна Олександрівна
7.Лісін Вячеслав Іванович
8.Рукас Володимир Михайлович
9.Таран Наталія Олександрівна
10.Троян Іван Григорович
11.Федотова Галина Олександрівна
12.Шпак Тетяна Юріївна

Випуск 1995-1996 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Білокінь Наталія Валеріївна
2.Ганжа Зоя Олександрівна
3.Іщенко Світлана Миколаївна
4.Максименко Олег Степанович
5.Можаєв Юрій Олександрович
6.Рукас Юрій Анатолійович
7.Тарасенко Тетяна Олександрівна


Випуск 1994-1995 н. р.



Випуск 1994-1995 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Руслан Володимирович
2.Бегма Тетяна Олександрівна
3.Голота Галина Олексіївна
4.Донцова Олена Вікторівна
5.Олійник Костянтин Якович
6.Теряник Сергій Григорович

Випуск 1994-1995 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Агеєв Олександр Іванович
2.Баля Людмила Володимирівна
3.Білокінь Алла Валеріївна
4.Дрига Олег Олексійович
5.Прядка Яніна Михайлівна
6.Семенова Наталія Олександрівна
7.Ющенко Юрій Анатолійович


Випуск 1993-1994 н. р.



Випуск 1993-1994 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Агеєв Андрій Іванович
2.Божинський Євгеній Васильович
3.Капустян Тетяна Леонідівна
4.Копелець Наталія Олександрівна
5.Омельченко Віктор Станіславович
6.Терпугова Марина Володимирівна
7.Яценко Юлія Андріївна


Випуск 1993-1994 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Микола Миколайович
2.Вісич Марина Михайлівна
3.Вусик Володимир Валерійович
4.Гавриленко Ірина Миколаївна
5.Кулик Наталія Василівна
6.Лісін Вячеслав Іванович
7.Матіюк Олександр Миколайович
8.Рукас Володимир Михайлович
9.Федотова Галина Олександрівна
10.Шпак Тетяна Юріївна


Випуск 1992-1993 н. р.



Випуск 1992-1993 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Іщенко Лариса Леонідівна
2.Кулик Олександр Васильович
3.Курило Антонівна Яківна
4.Мокляк Людмила ДмитрівнаЗолота медаль
5.П’ятенко Олександр Юрійович
6.Поставна Олена Олексіївна
7.Фастівець Інна Володимирівна
8.Чередов Валерій Валерійович
9.Янко Микола Васильович

Випуск 1992-1993 н. р., 9 клас
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Примітка
1. Баля Руслан Володимирович
2. Бегма Тетяна Олександрівна
3. Голота Галина Олексіївна
4. Донцова Олена Вікторівна
5. Олійник Костянтин Якович
6. Теряник Сергій Григорович


Випуск 1991-1992 н. р.


Випуск 1991-1992 н. р.,11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Володимир Васильович
2.Вісич Олена АнатоліївнаСрібна медаль
3.Вісич Тетяна Анатоліївна
4.Вертій Володимир Васильович
5.Гергель Іван Іванович
6.Ганжа Олександр Володимирович
7.Іщенко Любов Миколаївна
8.Колодочка Віталій Миколайович
9.Овчаренко Наталія Степанівна
10.Рукас Олександр Михайлович
11.Чередова Олена Валеріївна Срібна медаль

Випуск 1991-1992 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Агеєв Андрій Іванович
2.Божинський Євгеній Васильович
3.Божинський Олександр ВіталійовичСвідоцтво з відзнакою
4.Дашко Яніна МиколаївнаСвідоцтво з відзнакою
5.Капустян Тетяна Леонідівна
6.Копелець Наталія Олександрівна
7.Крикун Олександр Степанович
8.Курило Іван Васильович
9.Іщенко Валентина Миколаївна
10.Сулима Віта Миколаївна
11.Омельченко Віктор Станіславович
12.Терпугова Марина Володимирівна
13.Яценко Юлія Андріївна

Переглядів: Счетчик посещений Counter.CO.KZ
Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017