Субота, 29.04.2017, 07:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Випуски 2002-2011 рр.



Випуск 2010-2011 н. р.



Випуск 2010-2011 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Бондаренко Вікторія Вікторівна
2.Бондаренко Ігор Олександрович
3.Деркач Олексій Вікторович
4.Кияшко Анна Вадимівна
5.Курило Сергій Валентинович
6.Рукас Роман Іванович
7.Солонина Володимир Вікторович
8.Фалалєєв В’ячеслав Вікторович

Випуск 2010-2011 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Андрейко Денис Геннадійович
2.Голота Юлія Вікторівна
3.Глущенко Максим Володимирович
4.Рукас Олег Вікторович
5.Матіюк Георгій Володимирович


Випуск 2009-2010 н. р.



Випуск 2009-2010 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Вісич Вікторія В’ячеславівна
2.Голота Олег Вікторович
3.Корнієнко Владислав Степанович
4.Матіюк Неля Миколаївна
5.Світлична Ольга Анатоліївна
6.Токар Максим Вікторович

Випуск 2009-2010 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Іщенко Світлана Миколаївна
2.Колодочка Андрій ВалерійовичСвідоцтво з відзнакою
3.Колодочка Єлизавета Віталіївна
4.Крикун Андрій Анатолійович
5.Лаздинь Ізабелла Володимирівна
6.Малимон Юрій Анатолійович
7.Шпортько Володимир Миколайович
8.Шпортько Ольга Миколаївна


Випуск 2008-2009 н. р.



Випуск 2008-2009 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Божинський Денис Костянтинович
2.Бойко Тетяна Володимирівна
3.Волошин Олександр Володимирович
4.Ганжа Богдан Михайлович
5.Дрига Оксана Олексіївна
6.Дудка Євген Олегович
7.Жовтоног Наталія Вікторівна
8.Камуз Микола Валентинович
9.Лисенко Оксана Вікторівна
10Мелащенко Марія Миколаївна
11Овчаренко Олександр Сергійович
12.Овчаренко Радислав Сергійович
13.Рукас Микола Вікторович
14.Світлична Аліна Валеріївна
15.Семенова Світлана Сергіївна
16.Чайка Владислав Іванович
17.Шпортько Ярослава Миколаївна
18.Шерешило Микола Іванович
19.Щербина Сергій Сергійович

Випуск 2008-2009 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Деркач Олексій Вікторович
2.Курило Сергій Валентинович
3.Мороз Яніна Олександрівна
4.Поставна Ілона Сергіївна
5.Рукас Роман Іванович
6.Солонина Володимир Вікторович
7.Фалалєєв В’ячеслав Вікторович


Випуск 2007-2008 н. р.



Випуск 2007-2008 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Бойко Олеся Діль-Муратівна
2.Дем’яненко Яна Валеріївна
3.Дорошенко Яніна Петрівна
4.Кибкало Михайло Іванович
5.Лапа Євгенія Анатоліївна
6.Левкович Сергій Георгійович
7.Мороз Оксана Володимирівна
8.Нагорняк Степан Миколайович
9.Паламар Тетяна Олександрівна
10.Палійчук Анна Вікторівна
11.Рукас Надія Володимирівна
12.Шпортько Маргарита Миколаївна

Випуск 2007-2008 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Олександр Олександрович
2.Вісич Вікторія В’ячеславівна
3.Голота Олег Вікторович
4.Дем’яненко Максим Валерійович
5.Корнієнко Владислав Степанович
6.Матіюк Неля Миколаївна
7.Світлична Ольга Анатоліївна
8.Троян Ян Богданович
9.Федун Олександр Миколайович


Випуск 2006-2007 н. р.



Випуск 2006-2007 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Арендаренко Анжела Миколаївна
2.Бакін Віталій Сергійович
3.Білаєнко Крістіна Миколаївна
4.Вісич Олександр Євгенійович
5.Деркач Світлана Вікторівна
6.Деркач Юрій Сергійович
7.Загній Руслана Валентинівна
8.Курило Андрій Олександрович
9.Лапа Олександр Анатолійович
10.Левкович Олена Георгіївна
11.Рукас Володимир Вікторович
12.Рукас Катерина Володимирівна

Випуск 2006-2007 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Божинський Денис Костянтинович
2.Гавриляка Валерій Сергійович
3.Ганжа Богдан Михайлович
4.Дрига Оксана Олексіївна
5.Дудка Євген Олегович
6.Матіюк Валерій Володимирович
7.Мелащенко Марія Миколаївна
8.Овчаренко Олександр Сергійович
9.Овчаренко Радислав Сергійович
10Рукас Микола Вікторович
11Світлична Аліна Валеріївна
12.Семенова Світлана Сергіївна
13.Чайка Владислав Іванович
14.Шпортько Ярослава Миколаївна
15.Щербина Сергій Сергійович


Випуск 2005-2006 н. р.



Випуск 2005-2006 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Борис Роман Володимирович
2.Волошин Ігор Олексійович
3.Волошин Ірина Михайлівна
4.Гарбар Микола Юрійович
5.Горобець Юлія Вікторівна
6.Дудка Ірина Олегівна
7.Коба Юрій Вікторович
8.Коценко Євгеній Володимирович
9.Кушнаренко Людмила Олегівна
10.Лапа Юлія Анатоліївна
11.Мелащенко Анна Миколаївна
12.Рукас Валентин Анатолійович
13.Рукас Євгеній Олександрович
14.Свириденко Олександр Михайлович
15.Солодовник Сергій Васильович
16.Стеблюк Альона Сергіївна
17.Чайка Анжеліка Іванівна
18.Чемерис Віталій Олексійович

Випуск 2005-2006 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Дем’яненко Яна Валеріївна
2.Дорошенко Яніна Петрівна
3.Кибкало Михайло Іванович
4.Лапа Євгенія Анатоліївна
5.Левкович Сергій Георгійович
6.Мороз Оксана Володимирівна
7.Нагорняк Степан Миколайович
8.Паламар Тетяна Олександрівна
9.Палійчук Анна Вікторівна
10.Рукас Надія Володимирівна
11.Шпортько Маргарита Миколаївна


Випуск 2004-2005 н. р.



Випуск 2004-2005 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Агеєва Катерина Іванівна
2.Арендаренко Артур Миколайович
3.Банченко Сергій Сергійович
4.Бігдан Ольга Станіславівна
5.Бодак Наталія Сергіївна
6.Бойко Валентина Володимирівна
7.Божинська Мирослава Анатоліївна
8.Вусик Віталій Олександрович
9.Ганжа Ярослав Михайлович
10.Горобець Віталій Юрійович
11.Граб Валентин Віталійович
12.Граб Вікторія Віталіївна
13.Деревянко Олена Олександрівна
14.Коваленко Ілона Василівна
15.Колодяжна Тетяна Вікторівна
16.Колодяжний Олег Миколайович
17.Крестянкін Віктор Олександрович
18.Курило Олександр Васильович
19.Миронова Тетяна Григорівна
20.Мокляк Анатолій Володимирович
21.Пащенко Світлана Олександрівна
22.Поставна Євгенія Олексіївна
23.Ситник Микола Миколайович
24.Солодовник Тетяна Євгеніївна
25.Суслов Олександр Володимирович
26.Тищенко Олена Миколаївна
27.Шапранов Максим Олексійович

Випуск 2004-2005 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Арендаренко Анжела Миколаївна
2.Бакін Віталій Сергійович
3.Білаєнко Крістіна Миколаївна
4.Вісич Олександр Євгенійович
5.Деркач Світлана Вікторівна
6.Деркач Юрій Сергійович
7.Загній Руслана Валентинівна
8.Курило Андрій Олександрович
9.Лапа Олександр Анатолійович
10.Левкович Олена Георгіївна
11.Рукас Володимир Вікторович
12.Рукас Катерина Володимирівна


Випуск 2003-2004 н. р.



Випуск 2003-2004 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Божинська Антоніна Дмитрівна
2.Гергуль Андрій Олександрович
3.Івко Олександр Олександрович
4.Коваль Тая Миколаївна
5.Малимон Олександр Анатолійович
6.Палійчук Дмитро Олександрович
7.Рукас Віталій Олександрович
8.Самар Сергій Олександрович
9.Тарасенко Людмила Іванівна
10.Черненко Леся Вікторівна

Випуск 2003-2004 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Александров Олександр СергійовичСвідоцтво з відзнакою
2.Божинська Маргарита Дмитрівна
3.Борис Роман Володимирович
4.Волошин Ігор Олексійович
5.Горобець Юлія Вікторівна
6.Дудка Ірина Олегівна
7.Коба Юрій Вікторович
8.Колодочка Олег Анатолійович
9.Кушнаренко Людмила Олегівна
10.Лапа Юлія Анатоліївна
11.Матіюк Аліна Миколаївна
12.Мелащенко Анна Миколаївна
13.Рубан Марина Олегівна
14.Рукас Валентин Анатолійович
15.Рукас Євгеній Олександрович
16.Свириденко Олександр Михайлович
17.Солодовник Сергій Васильович
18.Стеблюк Альона Сергіївна
19.Чайка Анжеліка Іванівна


Випуск 2002-2003 н. р.



Випуск 2002-2003 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Баля Вікторія Миколаївна
2.Банченко Артем Сергійович
3.Божинська Неля Михайлівна
4.Борт Тетяна Юріївна
5.Волошин Вікторія Михайлівна
6.Вусик Максим Олександрович
7.Вусик Марина Василівна
8.Горобець Сергій Вікторович
9.Матіюк Андрій Миколайович
10.Підтоптаний Тарас АнатолійовичЗолота медаль
11.Рукас Олександр Вікторович
12.Семиволос Сергій Вікторович
13.Ситник Ігор Миколайович
14.Чупіс Олексій Сергійович

Випуск 2002-2003 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Агеєва Катерина Іванівна
2.Арендаренко Артур Миколайович
3.Банченко Сергій Сергійович
4.Божинська Мирослава АнатоліївнаСвідоцтво з відзнакою
5.Вісич Богдан Олександрович
6.Вусик Віталій Олександрович
7.Ганжа Ярослав Михайлович
8.Горобець Віталій Юрійович
9.Граб Валентин Віталійович
10.Граб Вікторія Віталіївна
11.Дерев’янко Олена Олександрівна
12.Колодяжна Тетяна Вікторівна
13.Крестянкін Віктор Олександрович
14.Курило Олександр Васильович
15.Лашко Оксана СергіївнаСвідоцтво з відзнакою
16.Ляпкіна Анастасія Романівна
17.Миронова Тетяна Григорівна
18.Пащенко Світлана Олександрівна
19.Поставна Євгенія Олексіївна
20.Ситник Микола Миколайович
21.Солодовник Тетяна Євгеніївна
22.Суслов Олександр Володимирович
23.Теряник Анатолій Григорович
24.Шапранов Максим Олексійович


Випуск 2001-2002 н. р.



Випуск 2001-2002 н. р., 11 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Вусик Олена Сергіївна
2.Горбенко Ліна Вікторівна
3.Горобець Олександр Вікторович
4.Колодочка Лариса Анатоліївна
5.Колодочка Олександр Васильович
6.Колодочка Павло Васильович
7.Корнієнко Оксана Петрівна
8.Корсун Аліна Михайлівна
9.Левенець Сергій Васильович
10.Литвинов Олександр Петрович
11.Пасько Валерій Юрійович
12.Пащенко Олександр Олександрович
13.Погрібняченко Євген Вікторович
14.Скрябін Максим Миколайович
15.Солонина Тетяна Вікторівна
16.Сотула Руслан Вікторович
17.Стрижак Сергій Вікторович
18.Суслов Антон Володимирович

Випуск 2001-2002 н. р., 9 клас
№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПримітка
1.Білокінь Аліна Юріївна
2.Божинська Антоніна Дмитрівна
3.Гергуль Андрій Олександрович
4.Івко Олександр Олександрович
5.Коваль Тая Миколаївна
6.Нікіфоров Олександр Олегович
7.Палійчук Дмитро Олександрович
8.Рукас Віталій Олександрович
9.Тарасенко Людмила Іванівна

Переглядів: Счетчик посещений Counter.CO.KZ
Пошук
Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017