Субота, 29.04.2017, 13:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Директор школи » Атестація

Атестація вчителя-початківця
[ Викачати з сервера (30.0Kb) ] 24.12.2013, 23:24

• атестація педпрацівників

Чи можна вчителю-початківцю з повною вищою фаховою освітою через два роки педагогічної роботи на посаді вчителя при першій атестації встановити кваліфікаційну категорію «спеціаліст II категорії», якщо він відповідає вимогам, зазначеним у пункті 4.4. Типового положення про атестацію педагогічних працівників?

Атестація вчителя-початківця
з повною вищою фаховою освітою

Відповідно до пункту 4.3 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 р. № 930 (із змінами, далі — Типове положення), випускникам вищих навчальних закладів, які отримали повну вищу освіту, при прийомі на роботу встановлюється кваліфікаційна категорія «спеціаліст».

Керівник навчального закладу (органу управління освітою) не вправі встановити молодому спеціалісту з повною вищою педагогічною освітою тарифний розряд нижче дев’ятого, що відповідає рівню оплати праці за кваліфікаційною категорією «спеціаліст». Таке роз’яснення міститься у листі Міністерства освіти і науки України «Про застосування деяких норм Типового положення про атестацію педагогічних працівників» від 22 лютого 2011 р. № 1/9-118.

Наказом Міністерства освіти і науки від «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 р. № 557 (із змінами) встановлено, що фахівцям, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра установлюється дев’ятий тарифний розряд. Дев’ятий тарифний розряд відповідає кваліфікаційній категорії «спеціаліст».

До першої атестації зазначеного працівника, що проводиться зазвичай через два роки після початку педагогічної діяльності, оплата його праці здійснюватиметься саме за кваліфікаційною категорією «спеціаліст».

Враховуючи, що під час прийняття на роботу працівнику вже встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст», за результатами атестації може бути прийнято рішення про присвоєння йому наступної кваліфікаційної категорії — «спеціаліст другої категорії», якщо він відповідає вимогам, зазначеним у пункті 4.4. Типового положення.


Категорія: Атестація | Додав: Nicolaj
Переглядів: 888 | Завантажень: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017