П`ятниця, 24.11.2017, 22:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Захист прав учителя » запитання - відповідь

Допомога одиноким матерям
[ Викачати з сервера (28.0Kb) ] 12.11.2014, 10:38

 
  ВИ ЗАПИТУВАЛИ?

ДОПОМОГА ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ

Які самотній мамі реалізувати своє право на отримання від держави спнціальної виплати?


Відповідності до законодавством України, одинокі матері (жінки, що виховують свою дитину без батька), мають право на спеціальні виплати. Для того, щоб отримати допомогу від держави, самотній мамі слід правильно оформити й надати документи до відділу праці та соціального захисту населення, який розташовується за місцем її реєстрації.

До переліку необхідних документів входять:

  • заява про призначення грошової допомоги за формою, яку надає Міністерство соціальної політики;
  • виписка з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про реєстрацію народження дитини або довідка про народження, видана виконавчим органом сільської, селищної чи міської ради. У документі мають бути вказані підстави для внесення інформації про батька дитини, згідно частини першої статті 135 Сімейного кодексу України. Якщо дитина була народжена за кордоном і мати не має можливості подати документ, який підтверджує факт її материнства, рішення про надання їй матеріальній допомозі приймає орган праці і соціального захисту на підставі обстеження матеріально-побутових умов проживання;
  • копія свідоцтва про народження дитини.
  • довідка з жеку, яка підтверджує, що дитина проживає спільно з матір'ю. У разі, якщо мати винаймає квартиру, вона має право звернутися до органу праці і соціального захисту населення і попросити представника організації відвідати місце проживання та скласти акт з вказівкою факту спільного проживання з дитиною;
  • у разі смерті одного з подружжя, слід надати довідку про те, що на дітей не були отримані соціальні пенсії по втраті годувальника.

Виплата допомоги на дитину здійснюється кожен місяць і припиняється при досягненні дитиною 18-річного віку.

Розмір допомоги одиноким матерям складає різницю між 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку і середнім сукупним доходом сім'ї на одну особу за останні 6 місяців. Матеріальна допомога не має бути нижчою 30% від прожиткового мінімуму, який встановлюється Кабінетом міністрів України.


Категорія: запитання - відповідь | Додав: Nicolaj | Теги: одинока мати
Переглядів: 446 | Завантажень: 27 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017