Неділя, 21.01.2018, 20:48
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Захист прав учителя » запитання - відповідь

Компенсація за відпустку
[ Викачати з сервера (27.0Kb) ] 09.12.2013, 19:16

 
  ВИ ЗАПИТУВАЛИ

ВИПЛАТА КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ВІДПУСТКУ

Чи має право працівник навчального закладу на отримання компенсації за невикористану в минулому році відпустку?


Компенсація за всі невикористані працівником дні щорічної основної відпустки, а також додаткові відпустки працівникам, які мають дітей, виплачується тільки у разі звільнення працівника (стаття 83 Кодексу законів про працю України; стаття 24 Закону про відпустки від 15 листопада 1996 р. № 504/96-ВР).

Однак, якщо працівник не звільняється, то за бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією, але при цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути меншою 24 календарних днів.

Якщо цю умову не виконано, то роботодавець не має права виплачувати працівнику компенсацію за невикористану в минулому році щорічну основну відпустку.

Відповідно до ст. 12 Закону про відпустки невикористану частину щорічної відпустки має бути надано працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка.

При цьому, спочатку надається відпустка за минулий період і тільки потім — за поточний робочий рік.


Категорія: запитання - відповідь | Додав: Nicolaj
Переглядів: 991 | Завантажень: 100 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2018