Субота, 27.05.2017, 21:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Захист прав учителя » запитання - відповідь

Надання відпустки під час навчального періоду
[ Викачати з сервера (27.5Kb) ] 14.05.2016, 13:54
 
  ВИ ЗАПИТУВАЛИ?

НАДАННЯ ПЕДАГОГУ ВІДПУСТКИ ПІД ЧАС НАВЧАЛЬНОГО ПЕРІОДУ

Чи має право директор загальноосвітнього навчального закладу під час навчального року надати педагогу відпустку терміном один чи два дні за рахунок щорічної основної відпустки? Чи таку відпустку можна надавати лише для санаторно-курортного лікування?

Відповідно до статті 10 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР педагогічним працівникам щорічні відпустки повної тривалості у перший та наступні робочі роки надаються у період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу.

Порядок надання відпусток педагогічним працівникам врегульований постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам» від 14.04.1997 № 346 (далі — Порядок).

Відповідно до пункту 2 Порядку педагогічним працівникам навчальних закладів у разі необхідності санаторно-курортного лікування щорічна основна відпустка або її частина може надаватися протягом навчального року, якщо це передбачено колективним договором.

У колективному договорі можуть бути конкретизовані окремі положення щодо надання такої відпустки. За умови передбачення в ньому положення щодо обов’язковості її надання адміністрація зобов’язана забезпечити виконання цієї домовленості сторін колективного договору.

Якщо ж у колективному договорі зазначено, що відпустка у зв’язку з санаторно-курортним лікуванням або у зв’язку з іншими обставинами може надаватися, то питання її надання в конкретному випадку вирішується за погодженням керівника навчального закладу та працівника залежно від обставин, що склалися в навчальному закладі.


Категорія: запитання - відповідь | Додав: Nicolaj | Теги: відпустка
Переглядів: 229 | Завантажень: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017