Вівторок, 26.09.2017, 23:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Захист прав учителя » запитання - відповідь

Відпустка: хвора дитина та лікарняні
[ Викачати з сервера (26.5Kb) ] 29.10.2016, 10:04
 
  ВИ ЗАПИТУВАЛИ?

ВІДПУСТКА: ДОГЛЯД ЗА ХВОРОЮ ДИТИНОЮ ТА ЛІКАРНЯНІ

Чи оплатяться лікарняні працівниці, яка доглядає за хворою дитиною, перебуваючи у щорічній відпустці?

Допомога по тимчасовій непрацездатності призначається на підставі листка непрацездатності, який видається відповідно до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я від 13.11.2001 № 455 (далі — Інструкція).

Згідно пункту 3.11 Інструкції, якщо мати або інша працююча особа, яка доглядає за хворою дитиною, перебуває у цей час у щорічній (основній чи додатковій) відпустці у зв'язку з навчанням або творчій відпустці, у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, відпустці без збереження заробітної плати, то листок непрацездатності видається з дня, коли мати або інша працююча особа, яка здійснює догляд за хворою дитиною, повинна стати до роботи.

Відповідно до пункту 3.15 Інструкції листок непрацездатності не видається для догляду:

а) за хронічним хворим у період ремісії;

б) хворою дитиною в період щорічної (основної та додаткової) відпусток, відпустки без збереження заробітної плати, частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до 3 років;

в) за здоровою дитиною на період карантину;

г) за хворим старшим 14 років при стаціонарному лікуванні.

Отже, з урахуванням норм Інструкції листок непрацездатності у зазначеному випадку не видається. Відповідно, якщо застрахована особа перебувала у цей час у щорічній (основній чи додатковій) відпустці, то допомога по догляду за хворою дитиною не надається. Проте якщо захворювання дитини продовжується після закінчення відпустки, то за цей період допомога виплачується.


Категорія: запитання - відповідь | Додав: Nicolaj
Переглядів: 157 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017