Середа, 18.10.2017, 00:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Захист прав учителя » запитання - відповідь

Відпустка по догляду за хворою дитиною
[ Викачати з сервера (25.5Kb) ] 27.03.2017, 13:03
 
  ВИ ЗАПИТУВАЛИ?

ВІДПУСТКА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРОЮ ДИТИНОЮ

Чи можуть працівнику відмовити у наданні відпустки по догляду за хворою дитиною з виплатою допомоги по тимчасовій непрацездатності?

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Відпустка: хвора дитина та лікарняні

Так, така відмова можлива, оскільки відповідно до ч.6 ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 1105 (далі — Закон № 1105) допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років, по догляду за хворим членом сім'ї та в разі захворювання матері або іншої особи, яка фактично здійснює догляд за дитиною віком до трьох років або дитиною-інвалідом віком до 18 років, не надається, якщо застрахована особа перебувала в цей час у щорічній (основній чи додатковій) відпустці, додатковій відпустці у зв'язку з навчанням або творчій відпустці.

Рішення про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, в установі, організації (п. 3 ст. 30 Закону № 1105).

Таким чином, якщо мати або інша працююча особа, яка доглядає за хворою дитиною, перебуває в одній із перелічених відпусток, то комісія (уповноважений) із соціального страхування приймає рішення про відмову у наданні матеріального забезпечення за такі періоди — допомога по догляду за хворою дитиною може бути надана після завершення відпуски.


Категорія: запитання - відповідь | Додав: Nicolaj
Переглядів: 82 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017