Вівторок, 22.08.2017, 16:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Кунцівська школа    
ВІРТУАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Захист прав учителя » запитання - відповідь

Зарахування навчання у внз для надбавки за вислугу
[ Викачати з сервера (26.5Kb) ] 08.04.2015, 14:33

 
  ВИ ЗАПИТУВАЛИ?

ЗАРАХУВАННЯ ДО ПЕДСТАЖУ
ЧАСУ НАВЧАННЯ У ВНЗ
ДЛЯ НАДБАВКИ
ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

Чи враховується термін навчання у вищому навчальному закладі на денній формі до стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років?


Згідно з пунктом 2 Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України «Про освіту», частини першої статті 25 Закону України «Про загальну середню освіту», частини другої статті 18 і частини першої статті 22 Закону України «Про позашкільну освіту» від 31.01.2001 № 78 до стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років педагогічних та науково-педагогічних працівників зараховується час роботи на посадах, передбачених Переліком посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 № 963, а також інші періоди діяльності.

Порядком не передбачено зарахування до стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років часу навчання у вищих навчальних закладах.


Категорія: запитання - відповідь | Додав: Nicolaj
Переглядів: 322 | Завантажень: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Реклама

Copyright Кунцівська ЗОШ I-III ступенів © 2017